O NAS
Firma budowlana - PROFI-BUD - powstała w 1996 roku.
Od początku naszej działalności dążyliśmy by stać się dużą, solidną i cenioną na rynku firmą budowlaną. Ostatnie 15 lat naszej działalności poświęciliśmy na podnoszenie naszych kwalifikacji, doskonalenie umiejętności oraz inwestycje w bogate zaplecze sprzętowe, które pozwala nam podjąć się każdej realizacji. Jesteśmy nowoczesną i innowacyjną firmą, która nie boi się wyzwań z zakresu budownictwa oraz wysokich oczekiwań klientów. Wykonujemy również nietypowe zlecenia według projektów indywidualnych. Wciąż współpracujemy z największymi i najlepszymi w tej branży. Przez lata remonty mieszkań wykonywaliśmy pod nadzorem jednej z najbardziej znanych architekt wnętrz Pani Jolanty Pachowskiej. Domy drewniane z bali wykonywaliśmy przy współpracy z przodującą w tej branży firmą MISONI TH. Nasze realizacje obejmują zasięgiem cały kraj, jak i zagranicę.

Nasze usługi wykonujemy według wszelkich dostępnych technologii. Z każdym rokiem pogłębiamy swoją wiedzę na temat najnowszych technologii budowlanych uczestnicząc w rozmaitych szkoleniach organizowanych przez duże firmy producentów i hurtowni materiałów budowlanych. Wieloletnie doświadczenie zdobyte w kraju i za granicą, pozwala nam służyć radą i pomocą w zakresie odpowiedniego doboru materiałów budowlanych, jak i planowania zagospodarowania przestrzeni.

Nasza firma świadczy usługi na terenie całego kraju, jak i poza jego granicami.

Przy współpracy z klientem liczą się dla nas zaufanie oraz komunikacja i te cechy sprawiają, że jesteśmy jedną z najlepszych firm budowlanych z tej branży.